נבואות והתגשמותן

"עליו כל הנביאים מעידים כי כל המאמין בו יקבל בשמו סליחת חטאים"

מעשי השליחים י' 43

כאשר פונים לנבואות התנ"ך אשר מדברות על המשיח מקבלים שני תיאורים שונים הנראים סותרים אודות המשיח. התיאור הראשון של המשיח מציג אותו כמלך העולם אשר מולך לעולם ועד ובימיו יש רק שלום. התיאור השני מציג את המשיח כאחד שסובל ומת. שני התיאורים הללו של המשיח הובילו את חז"ל למסקנה שישנם שני משיחים, אחד שסובל ומת ואחד שמולך לעולם ועד. למשיח הסובל הם קראו משיח בן יוסף, ולמשיח המולך הם קראו משיח בן דוד.
ובכן כפי שתראו בנבואות הבאות, ישנו רק משיח אחד אשר עונה על שנית התיאורים שאנו מוצאים בתנ"ך, והוא ישוע. הוא בא לפני 2000 שנה על מנת לסבול ולמות. הוא קם לתחייה ועלה לשמיים והוא ישוב לעולם על מנת למלוך לעולם ועד. במקום שני משיחים כפי שסברו חז"ל, יש משיח אחד הבא פעמיים. נבואות אלו מצביעות על כך שישוע הוא המשיח המובטח בתנ"ך. לצד כל נבואה תוכלו למצוא את התגשמותה בברית החדשה. הנבואות שיובאו לפניכם מהוות רק חלק קטן מנבואות התנ"ך הנוגעות לישוע.

אם ברצונכם לקרוא יותר על נבואות התנ"ך המדברות על ישוע אתם יכולים להזמין ללא תשלום את הספר: "המשיח בשתי הבריתות" המופיע בקטלוג הספרים. כמו כן אתם יכולים להזמין את ספר התנ"ך והברית החדשה ללא תשלום, על מנת להשוות בין נבואות התנ"ך לברית החדשה.

רשימת הנבואות:

חיפוש באתר

האם יש לך שאלה?

1000 תוים נשארו