יום ראשון , יולי 26 2020
heen
דף הבית / הזמנת סרטים ללא תשלום באתר הקהילה / הזמנת סרטים ללא תשלום באתר הקהילה

הזמנת סרטים ללא תשלום באתר הקהילה

 מהסרטים שלפניכם תוכלו לבחור סרט אחד חינם. 

לאחר שבחרתם סרט צרו עמנו קשר דרך דף יצירת קשר וציינו את שם הסרט שברצונכם לקבל.

 

 

 יוצר מופלא לצפייה בטריילר לחצו כאן


האם עצרת פעם לחשוב על החיים על כדור הארץ?, האם הבטת פעם אל הכוכבים ושאלת כמה כוכבים יש? כיצד הם נמצאים שם במקומם?, האם שאלת פעם את השאלה: מי תכנן ועשה את כל מה שאני רואה כאן בעולם?, בסרט “יוצר מופלא” תוכל לצפות בבריאה המדהימה של אלוהים המעידה על חוכמתו האינסופית ועל כוחו הבלתי ניתן למדידה. סרט מרתק לכל אדם החי על כדור הארץ.

 

 מופע הרודיאו לצפייה בטריילר לחצו כאן


חייו של סמוקי באנקס (מייקל ביאן), אלוף העולם לשעבר ברכיבה על שוורים, מסתכמים מזה מספר שנים בשתייה והימורים. לאחר שגנב רכב השייך ל”חוות בנוער סגוארו” הוא נשלח לעבודות שירות בחווה תחת פיקוחו של מנהל המקום מייק סטילוול. כדי לא ללכת לכלא, סמוקי נאלץ להסכים באי רצון לתנאים המוצבים לפניו: לא להסתבך, וללמד את דני אוניל (ברוק פירס) לרכב על שוורים.

 

 הטיפוס לצפייה בטריילר לחצו כאן


שני מטפסי הרים מצטיינים מפתחים יחסי חברות מורכבים בדרך להשגת חלום חייהם. בעקבות מבצע הצלה נועז מקבל דיריק וויליאמס השחצן הזדמנות לטפס על ההר שעליו חלם כל חייו, אך הוא נאלץ לצאת לכיבוש ההר עם שותף בלתי רצוי. “אדון בטיחות”, מייקל האריס, אינו לוקח סיכונים מיותרים ואינו מחפש מסלולים נועזים.

 

 נדר לאהוב לצפייה בטריילר לחצו כאן

סיפור אהבה מרגש לכל המשפחה בכיכובה של זוכת פרס האמי ברברה בבקוק ושחקנים ידועים אחרים. ג’ון ברייטון ואשתו אלן נאלצים להתמודד עם מחלתה הקשה של אלן, שמעמידה בניסיון את אהבתם ואת חיי הנישואין שלהם.

 

 ג’וני לצפייה בטריילר לחצו כאן


היא הייתה צעירה ומלאת חיים, בת 17 בלבד כשזה קרה. תאונת צלילה הותירה את ג’וני משותקת לכל החיים. החודשים שלאחר התאונה היו רצופים במאבק פיזי, רגשי ורוחני עבורה. ג’וני ארקסון בתפקיד עצמה משחזרת עבורנו את רגעי השמחה והכאב, את הפחדים והניצחונות, ומעל לכל את אמונתה בחוכמתו ובברכותיו של האב האוהב שבמרומים.

 

 המחבוא לצפייה בטריילר לחצו כאן


הסרט מבוסס על סיפור אמיתי ויוצא דופן ממלחמת העולם השנייה, שהרשים וריגש כבר יותר מ-8 מליון קוראים וצופים ברחבי העולם. הסרט הופק בהולנד וכן באתרים אותנטיים אחרים באירופה. “המחבוא” מספר על חייהם של קורי טן בום, אביה ואחותה בשנים השלוות טרם המלחמה ועד להצטרפותם למחתרת ההולנדית, אשר בעזרתה ניצלו ממוות משפחות יהודיות רבות בזמן השואה. קורי ואחותה נשלחו למאסר במחנה ריכוז בגרמניה הנאצית.

 

כתיבת תגובה