יום ראשון , מאי 9 2021
heen
דף הבית / לינה לישראלים בחו"ל בחינם / לינה חינם באוסטרליה – היכן לישון באוסטרליה?

לינה חינם באוסטרליה – היכן לישון באוסטרליה?

לינה חינם באוסטרליה – היכן לישון באוסטרליה?

לינה חינם באוסטרליה – היכן לישון באוסטרליה? הרבה ישראלים רוצים לטייל באוסטרליה למשך תקופה ארוכה ולכן אם אפשר לחסוך בעלויות הלינה, הטיול מתאפשר. יש באוסטרליה רשת אירוח בחינם בבתים פרטיים של אזרחים מקומיים. מדובר באנשים אשר אוהבים את ישראל ולכן מוכנים לארח ישראלים בחינם. לפעמים יש לישראלים חששות מאנשים עם מחשבות אנטישמיות וזה מקל לדעת שאתה נכנס לבית של מישהו שאוהב את ישראל ותומך בישראל.

מדוע זה בחינם? כי האנשים הללו מאמינים בספר התנ”ך והברית החדשה ומאמינים שעליהם לברך את עם ישראל. אירוח ישראלים בחינם בביתם הפרטי היא דרך אחת לברך את ישראל ולהראות את האהבה שלהם כלפי עם ישראל.

כיצד מוצאים את המארחים הללו באוסטרליה? יש אתר בשם HIT INTERNATIONAL בעברית ובאנגלית. באתר תוכלו למצוא מארחים בכל רחבי אוסטרליה וליצור איתם קשר.

 

מידע מהאתר:

מה זה HIT?

רשת האירוח HIT New Zealand קמה בפברואר 2000 וב- 14 השנים הראשונות פעלה בניו זילנד בלבד. באוקטובר 2014 עלה האתר שלנו לאוויר, ורשת האירוח שלנו הפכה לבינלאומית – להיט מסביב לעולם! במהלך השנים כ- 20,000 מטיילים ישראלים כבר השתמשו בשירותים שאנו מספקים כשהם נהנים (מאוד) וחוסכים (המון) כסף…

להיט מסביב לעולם – מבוא

HIT ראשי התיבות של Hosting ISRAELI Travelers  וגם המשמעות באנגלית של “לפגוש… לבוא במגע עם…” וזה בדיוק מה מה שאנחנו עושים. אנחנו רוצים לפגוש אותכם! אנחנו רוצים לבוא איתכם במגע!

אתם בטח שואלים את עצמכם “מי הם האנשים האלה?” לכל המארחים שלנו יש דבר אחד במשותף – הם אוהבים את מדינת ישראל ואת העם היהודי. חלק מהמארחים ברשת שלנו הם בעצמם יהודים שרוצים להכיר יותר את שורשיהם היהודיים ואת העם שלהם וחלקם הם ישראלים שחיים בחו”ל ואשר מתגעגעים “לאווירה ישראלית” ומעוניינים לדבר קצת עברית, אבל רובם המכריע של המארחים שלנו הם נוצרים אוהבי-ישראל שמאמינים שהעם היהודי הוא עמו הניבחר של אלוהים. כתוצאה מכך הם רוצים לפגוש ולברך את המטיילים הישראלים אשר מגיעים לטייל בארצם.

רשת HITinternational מחויבת לתת לכם, המטיילים הישראלים, את הטיול הזול והאטרקטיבי ביותר האפשרי ולנסות ולספק תחושה של “בית הרחק מהבית” כשאתם מטיילים בחו”ל ולהוסיף מימד חדש לטיול שלכם – לפגוש אנשים מקומיים בביתם, לחוות את דרך החיים שלהם ולתת לכם את ההזדמנות ללמוד יותר על אמונתם ולגלות את תרבותם ממקור ראשון.

להיט מסביב לעולם – הרשת

1. ישנן מספר קטגוריות שונות של מארחים וספקי שירותים ברשת האירוח שלנו:
* יש לא מעט מארחים / ספקי שירותים שיספקו שירותים במספר קטגוריות שונות.

קטגוריה Pי(Private hosting) – אירוח פרטי (לא מסחרי) – אנשים פרטיים שפותחים את ביתם למטיילים הישראלים לפי רצונם ויכולתם. הקטגוריה העיקרית ולב ליבה של רשת האירוח שלנו.

2. כל המארחים שמופיעים אצלנו באתר, מעוניינים לארח מטיילים ישראלים, אבל, אין זה אומר שהם חייבים לפתוח את ביתם בפני כל אחד ובכל מצב. ההחלטה אם לקבל אורחים או לסרב להם היא תמיד ביד המארחים, תהיה הסיבה שלהם אשר תהיה. אין המארחים צריכים לספק הסברים כלשהם – לא לרשת האירוח שלנו ולא למטיילים עצמם, כשהם מסרבים לארח.

3. המארחים ברשת שלנו מתחייבים לספק לכם (א) מקום לישון (מיטה / ספה נפתחת / מזרון על הרצפה / מקום להקים בו אוהל או להחנות קמפר-וואן), (ב) מקלחת / שירותים ו (ג) מטבח / מקום לבשל. כל דבר שמעבר לכך (כגון ארוחות, אינטרנט, כביסה, איסוף מתחנת האוטובוס / רכבת, טיולי יום ועוד) אין המארחים מחויבים לספק כלל ואל לכם לצפות לכך, למרות שיש לא מעט מארחים שיספקו לכם “שירותי אקסטרה” נוספים, כאלו או אחרים.

תגיות:

לינה חינם באוסטרליה – היכן לישון באוסטרליה?  , לינה חינם באוסטרליה לינה חינם באוסטרליה , היכן לישון באוסטרליה?  , אירוח באוסטרליה  , שינה באוסטרליה  , מקומות לינה באוסטרליה  , טיול באוסטרליה טיול באוסטרליה , טיול אחרי הצבא באוסטרליה  , חדר למטייל באוסטרליה  , מטיילים באוסטרליה  ,  מארחים באוסטרליה , רשת אירוח באוסטרליה,נוצרים מארחים ישראלים בחינם בחו”ל

ראה גם

לינה חינם באנגליה - היכן ללון ללא תשלום בבריטניה

לינה חינם באנגליה – היכן ללון ללא תשלום בבריטניה

לינה חינם באנגליה – היכן ללון ללא תשלום בבריטניה לינה חינם באנגליה – היכן ללון …