יום שישי , מאי 24 2024
heen
דף הבית / סיפורים מעוררי השראה / האסיר שנידון למוות וקיבל חנינה

האסיר שנידון למוות וקיבל חנינה

האסיר שנידון למוות וקיבל חנינה.

האסיר שנידון לעונש מוות. היה אסיר שנידון למוות בשל פשעים שהוא עשה. הוא חיכה ליום בו יבוצע גזר הדין ויוציאו אותו להורג. הוא ידע שזה העונש הצודק שמגיע לו בגלל כל הפשעים שהוא עשה.

מחוץ לתא הוא שמע קולות של פטיש ומסמר, הוא ניגש לחלון וראה שמכינים את עמוד העץ שעליו הוא יתלה. האסיר היה במצב של ייאוש והוא חיכה שהדלת תיפתח ויקראו לו לצאת החוצה ויתלו אותו על עמוד העץ.

יום אחד הדלת נפתחה והאסיר הביט בייאוש אל הדלת. זה היה הסוהר אשר הביא לו מגש עם אוכל ומים. האסיר היה כה מיואש ולא נגע באוכל ובשתייה.

יום אחד הדלת נפתחה שוב והאסיר הביט אל הדלת. בפתח הדלת עמד הסוהר ואמר לאסיר: “אתה חופשי לצאת מבית הסוהר! – מישהו אחר מת במקומך!”

האסיר ניגש לחלון וראה שמישהו אחר מת על עמוד העץ במקומו. הוא ידע שהוא היה זה שמגיע לו למות על העמוד הזה וכעת הוא חופשי כי מישהו אחר מת במקומו. האסיר יצא לחופשי מהתא שלו ומבית הסוהר שמח ואסיר תודה לאותו אחד שמת במקומו.


מיהו בעצם האסיר הזה אשר נידון למוות?

אנחנו בני האדם נמצאים באותו המצב של האסיר הזה.

מדוע?

כולנו חטאנו לאלוהים ולכן מגיע לנו גהינום.

כתוב בספר התנ”ך: “הנפש החוטאת היא תמות”.

כולנו כמו האסיר מחכים לביצוע גזר הדין.

אבל אלוהים אוהב אותנו והוא לא רצה שאנחנו נשלם את המחיר הכבד עבור החטאים שלנו. לכן הוא שלח את ישוע המשיח, בנו הקדוש, כדי שהוא ימות במקומנו. ישוע המשיח מת על הצלב במקומנו. הוא שילם את המחיר שאנחנו היינו צריכים לשלם עבור החטאים שלנו.

אם אנחנו מאמינים שישוע המשיח מת עבורנו ומקבלים שהוא שילם את המחיר על החטאים שלנו, אז אלוהים נותן לנו חנינה ובמקום ללכת לגהינום נצחי, אנחנו מקבלים חיי נצח בגן עדן.

עליך להאמין שאלוהים שלח את בנו, ישוע המשיח, כדי למות עבור חטאיך כקורבן מכפר וזו תהיה הבחירה שלך בחיים נצחיים. אלוהים מבטיח לכל מי שיאמין שישוע מת עבור חטאיו שהוא יקבל סליחת חטאים וחיי נצח בגן עדן. ולכן יש צורך להחליט להאמין כאשר עוד יום. אל תחכה למחר, משום שמחר יכול להיות היום החשוך שלך ואתה תפספס את ההזדמנות שלך לבחור בחיים. החלט עוד היום להאמין בישוע כמושיע האישי שלך ותבטיח את עתידך הנצחי.


אם החלטת כך, אתה מוזמן להתפלל את התפילה הבאה:
אלוהים, אבי שבשמיים
אלוהי אברהם יצחק ויעקב
אני רוצה לבחור היום בחיים!
אני מתוודה על חטאיי ומבקש שתסלח לי על כל חטאי
אני מאמין שישוע הוא המשיח שמת עבורי וכיפר על חטאי
אנא הדרך אותי בדרכך
אני מתפלל בשמו של ישוע המשיח
אמן.

אם התפללת תפילה זו באמת ובכנות אלוהים הושיע אותך ואתה שייך לאלוהים לנצח.

ראה גם

אם ישוע הוא מלך המשיח, מדוע הוא לא נולד בארמון?

אם ישוע הוא מלך המשיח, מדוע הוא לא נולד בארמון? ישוע נולד בדיר של חיות …