יום שישי , דצמבר 3 2021
heen
דף הבית / הגות מכתבי הקודש / להיות נאמנים בעבודה כמו לאדון – קולוסים ג’ 22-25 “כל מה שאתם עושים, עשו בכל נפשכם, כעושים למען יהוה ולא למען בני אדם”

להיות נאמנים בעבודה כמו לאדון – קולוסים ג’ 22-25 “כל מה שאתם עושים, עשו בכל נפשכם, כעושים למען יהוה ולא למען בני אדם”

להיות נאמנים בעבודה כמו לאדון – קולוסים ג’ 22-25 “כל מה שאתם עושים, עשו בכל נפשכם, כעושים למען יהוה ולא למען בני אדם”

 

האם אתה נאמן בעבודה שלך? האם את נאמנה בעבודה שלך? האם אנחנו עובדים בחריצות ובמסירות בעבודה שלנו?

 

לכל אחד מאיתנו יש עבודה שונה ותנאי עבודה שונים. יש מעסיקים אשר מרוצים אם אתה מבצע את המטלות שלך ואין זה משנה להם אם עבדת בדיוק תשע שעות. ויש מעסיקים שיתעקשו שתהיה נוכח תשע שעות גם אם אין מה לעשות.

אין זה משנה איזה מעסיק יש לנו, עלינו לעבוד בעבורו כמו שהיינו עובדים בעבור האדון.

אנחנו לא יכולים להתלונן ולומר: “אם היה לי מעסיק כמו שיש למישהו אחר, אז הייתי יותר נאמן בעבודה”. אנחנו עוד חיים בתקופה שבה אדם יכול לעזוב מקום עבודה אחד ולחפש מקום עבודה אחר. הדברים הללו נכתבו למאמינים אשר היו עבדים ולא יכלו להחליף מקום עבודה. לא הייתה להם אפשרות לבחור את המעסיק שלהם. ובכל זאת השליח פולוס אומר להם להיות נאמנים בעבודה כמו לאדון.

אם אנחנו אנשים עובדים אז זה אומר שאלוהים רצה שנהיה עדות במקום העבודה שלנו ולכל מי שעובד איתנו, כולל המעסיק, אפילו אם הוא מרגיז ואדם נורא קשה.

 

אם אנחנו לא נאמנים אנחנו מוציאים שם רע לאדון ישוע. אפשר לראות זאת כחברת כוח אדם השולחת פועל לעבודה בחברה אחרת. אם הפועל מטעם חברת כוח האדם אינו עובד כפי שצריך, הוא מוציא שם רע לחברת כוח האדם ששלחה אותו. האדון ישוע אמור להיות חברת כוח האדם הטובה והאיכותית ביותר!

הפועלים שהוא שולח למקומות עבודה שונים אמורים להיות הפועלים הנאמנים ביותר! כך שכל מעסיק ירצה לפנות לחברת כוח האדם הזו על מנת לקבל עובדים.

אם אנחנו לא נאמנים בעבודה אז אנו מפספסים את ההזדמנות להיות עדות והזמן שלנו בעבודה בעצם מבוזבז כאשר הוא היה יכול להיות זמן שאנו מנצלים לטובת האדון – ע”י נאמנות ועבודה טובה.

 

 

ראה גם

לא לעקם את דבר האלוהים – השנייה לקורינתים ד’ 1-3 “ולא לעקם את-דבר האלהים”

לא לעקם את דבר האלוהים – השנייה לקורינתים ד’ 1-3 “ולא לעקם את–דבר האלהים”   …

כתיבת תגובה