יום ראשון , מאי 19 2024
heen
דף הבית / הגות מכתבי הקודש / מהי מטרתנו בחיים – פיליפים ג 14- אני רץ אל המטרה כדי להשיג את הפרס שבקריאה-של-מעלה, קריאתו של אלהים במשיח ישוע.

מהי מטרתנו בחיים – פיליפים ג 14- אני רץ אל המטרה כדי להשיג את הפרס שבקריאה-של-מעלה, קריאתו של אלהים במשיח ישוע.

מהי מטרתנו בחיים

פיליפים ג 14- אני רץ אל המטרה כדי להשיג את הפרס שבקריאה-של-מעלה, קריאתו של אלהים במשיח ישוע.

אני מניח שרובנו מרגישים שהם רצים והיינו רוצים קצת מנוחה מהריצה שלנו. השאלה הנשאלת היא מהי המטרה של הריצה שלנו? אנחנו רצים לעבודה על מנת לפרנס את המשפחה שלנו, אנחנו רצים לקניות כדי שיהיה לנו מה לאכול, אנחנו רצים כדי שלילדים שלנו יהיה חינוך והעשרה ואפשר לומר שיש לנו כמה מטרות שאנו רצים אחריהן.

מהי המטרה העליונה? מהי המטרה החשובה ביותר בחיינו?

בואו ניקח לדוגמא ילד בבית ספר יסודי אשר אוהב לשחק כדורגל עם חברים, משחק בקבוצת כדורגל שלוש פעמים בשבוע ובזמנו הפנוי צופה במשחקי כדורגל. לא נשאר לו זמן רב להכין שיעורי בית ולכן גם הציונים שלו התעודה נמוכים. למרבה הפלא כאשר שואלים אותו: “תגיד, מהי המטרה החשובה ביותר שלך?”, הוא משיב: “להצליח בלימודים!”.

לכולנו ברור שאם באמת המטרה החשובה ביותר שלו הייתה להצליח בלימודים, הא היה משקיע יותר זמן בלימודים מאשר בהתעסקות בכדורגל.

עכשיו, אם מישהו היה שואל אותנו: “מהי המטרה החשובה ביותר בחייך?”, מה הייתה התשובה שלנו?, האם חיינו היו מאשרים את תשובתנו?

גם אם אין לנו כמעט זמן פנוי כדי לשרת את האדון בתפקיד כל שהוא, אנחנו עדיין יכולים לפאר את האדון בדרך שבא אנו חיים בכל רגע ורגע. אלוהים קרא אותנו לחיות חיים אשר יפארו אותו וזוהי המטרה העליונה של חיינו כאן עלי אדמות.

בואו נרוץ לעבר מטרה זו ונקדיש את חיינו על מנת לפאר את שמו.

 

ככל שנביט לעבר מטרה זו יותר, כך גם חיינו ישקפו יותר שאכן למטרה זו אנו רצים.

 

 

ראה גם

לא לעקם את דבר האלוהים – השנייה לקורינתים ד’ 1-3 “ולא לעקם את-דבר האלהים”

לא לעקם את דבר האלוהים – השנייה לקורינתים ד’ 1-3 “ולא לעקם את–דבר האלהים”   …

כתיבת תגובה