יום ראשון , מאי 9 2021
heen
דף הבית / סיפורים מעוררי השראה / פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

 

היה פעם פרופסור לפילוסופיה אשר היה אתאיסט אדוק. המטרה העיקרית של השיעורים שלו הייתה להוכיח במשך סמסטר שלם לכיתה שלו שאלוהים לא קיים.

הסטודנטים שלו פחדו להתווכח איתו בגלל החכמה הרבה שהייתה לו. בסוף כל סמסטר ביום האחרון, הוא היה אומר לכיתתו של 300 סטודנטים, “אם יש כאן מישהו אשר עדיין מאמין באלוהים, שיקום!”

במשך עשרים שנה, איש לא קם. כי הם ידעו מה הוא עמד לעשות לאחר מכן. הוא היה אומר, “כי מי שמאמין באלוהים הוא טיפש. אם אלוהים היה קיים, הוא יכול היה למנוע מהגיר להישבר כאשר הוא נופל ארצה מידי. זוהי משימה פשוטה לאלוהים כדי להוכיח שהוא אלוהים, ובכל זאת הוא לא יכול לעשות זאת. “

פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

ובכל שנה, הוא היה מפיל את הגיר על רצפת הכיתה, והגיר נשבר להרבה חלקים. כל הסטודנטיםם לא עשו דבר אלא פשוט הביטו בו בשקט. רוב הסטודנטיםם חשבו שאין אלוהים. אך היו גם כמה סטודנטים משיחיים, אבל במשך 20 שנה, הם היו מפוחדים מדי מכדי לקום.

ובכן, לאחר 20 שנה נרשם לקורס של אותו הפרופסור מאמין משיחי צעיר אשר שמע על הפרופסור ופחד ממנו. במשך שלושה חודשים הוא התפלל שיהיה לו את האומץ לקום כאשר הפרופסור ישאל מי מאמין באלוהים.

לבסוף, הגיע היום. בשיעור האחרון של הסמסטר הפרופסור אמר, “אם יש כאן מישהו אשר עדיין מאמין באלוהים, שיקום!” הבחור הצעיר קם ועמד בחלק האחורי של הכיתה והפרופסור ו300 סטודנטים הביטו בו, המומים.

פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

הפרופסור צעק, “אתה טיפש !!! אם אלוהים קיים, הוא ישמור על זה חתיכת הגיר מלהישבר כאשר הייא תפגע ברצפה!”

הוא הפיל את הגיר, אבל לאחר שעשה זאת, הגיר חמק מבין אצבעותיו, החליק על שרוול חולצתו, וכן על מכנסיו, לאורך רגלו, ולבסוף על נעלו. לאחר מכן הגיר נחת על הקרקע, ופשוט התגלגל מבלי להישבר. הפה של הפרופסור נשאר פעור כאשר הוא הביט בגיר שלא נשבר. הוא הרים את מבטו לעבר הצעיר ולאחר מכן רץ אל מחוץ לאולם ההרצאות.

הצעיר שעמד תפס את מקומו של הפרופסור לפני הסטודנטים ובמשך חצי שעה סיפר ל300 סטודנטים על אמונתו בישוע ועל אהבת אלוהים עבורם.

פרופסור לפילוסופיה והגיר שלא נשבר

ראה גם

כיצד להסתכל על עושר בעולם הזה?

כיצד להסתכל על עושר בעולם הזה? הגרף הראשון מראה לנו את ההבדל בסכום הכסף בבנק …

כתיבת תגובה